Lastik ve JantlarBridgestone, bir lastiğin üretim aşamasından başlayarak, satış ve kullanımında her zaman güvenlik prensibini benimsemiştir. Lastik dizaynında ve geliştirilmesinde güvenlik, konfor ve çevreye uygun olmasını üç temel prensip olarak benimsemiş bulunmaktayız ve tüm kaynaklarımızı bu üç temeli korumak ve devam ettirmek için kullanacağız.

Bu üç element arasında bulunan dikkat çekici şekilde ahenkli ve uygun ortak nokta, ürünlerimizin müşterilerimize hissettirdiği "sürprizi yaşa" hissini daha üst seviyelere çıkartacaktır. 

 


Sürüş deneyimlerinizi bir keyfe dönüştürmek için geliştirilen B330 ile tanışın. B330 Evo her yol koşulunda güvenle kullanabileceğiniz, uzun ömürlü ve dayanıklı bir üründür. 
Yuvarlanma direncini azaltan silika içerir. Yapılan testlerde Ecopia EP100A''''nın standart lastiklere göre %3,1 oranında yakıt tasarrufuna katkıda bulunduğu görülmüştür.
 
Araç üreticileri tarafından kalitesi nedeniyle tercih edilen orijinal ekipman lastiği ER370'dir. Her türlü zeminde üst düzey performans sunan B391; tanınmış araç üreticilerinin orijinal ekipman olarak ilk tercihlerindendir.
Lastik sektöründeki 30. yılını kutlayan, Türkiye'nin köklü ve lider lastik markası Lassa'nın temelleri 1974 yılında atıldı. Sabancı Holding ve ortakları tarafından kurulan Lassa, 1978 yılında üretime başladıktan tam on yıl sonra, Japon devi Bridgestone Corporation’la ortaklık kurarak Brisa adını aldı. Lassa lastikleri, bugün Türkiye’nin en büyük lastik üreticisi olan Brisa’nın araştırma geliştirme çalışmalarıyla ve kullanılan en son teknolojiyle üretiliyor. 

 

Asimetrik deseniyle, hem kuru hem de ıslak zeminde üst seviyede performansi ekonomiyle birleştiren Lassa'nın yeni ürünü Atracta tüm kriterlerde optimum özellikleriyle kullanıcısını memnun edecektir. Türkiye'de üretilen ilk spor lastiği Impetus Sport özel desen tasarımı ve teknolojisiyle performansın keyfini yaşamak isteyenlerin tercihi. TÜV SÜD sertifikasına sahip olan Impetus Sport W hız sınıfında tasarlanmıştır. Otomobil kullanıcılarının ihtiyaçlarını tam bir denge içinde karşılayan her zeminde optimum performans sağlayan bir genel kullanım lastiğidir.
Phenoma, spor araçlar ve sportif sürücüler için tasarlandı. Hem ıslak hem de kuru zeminde mükemmel yol tutuşu ile limitlerde sürüş sunuyor. Phenoma, ani manevralara verdiği hızlı cevaplar ve mükemmel fren yeteneğiyle kullanıcısını hayran bırakacak nitelikte.